Ceník masáže

Masíruji celé tělo a nerozlišuji jednotlivé úkony podle jejich náročnosti.

Vnímám člověka jako celistvou bytost, která nemůže dobře fungovat bez jednotlivých částí.
Pokud ke mně přicházíte na masáž poprvé, bez platného poukazu, nebo dohodnuté slevy, za první masáž zaplatíte 1000,- Kč (40,- €) za 60 minut, nebo jiné u nás použitelné platidlo stejné hodnoty. Při pravidelných návštěvách, pak můžete využívat značná zvýhodnění pro stálé hosty a rodinné tarify.

Dárková masáž
Stává se příjemným zvykem věnovat blízkému člověku kromě hmotného daru také příjemný zážitek, nebo vhodnou alternativu pomoci v otázce fyzického zdraví. Jednou z mnoha takto dostupných možností je věnovat masáž, relaxaci, či ozdravnou péči. Dárkový poukaz na masáže u mne můžete zakoupit po předchozí telefonické dohodě. Zpravidla bývá k vyzvednutí přímo v mé pracovně. Je možné dohodnout i jiný způsob předání, například elektronicky s platbou převodem. Celková cena a rozsah poskytnutých masáží bude dohodnuta před zaplacením. Při pořízení dárkového poukazu s větším počtem masáží, nabízím značné slevy. Proto, pokud chcete do dárku investovet větší obnos, sdělte mi prosím kolik a dozvíte se, co je možné za Vámi navrhovanou cenu nabídnout.

Pro větší účinnost, lepší požitek a kvalitnější zdravotní efekt z Vašeho dárku, doporučuji větší četnost masáží. Množstevní slevy a výhody pro stálé klienty jsou u mne samozřejmostí. Proto se nebojte předem zeptat co Vám mohu nabídnout, pokud jste ochotni zakoupit dárkový poukaz vyšší hodnoty.

Peníze za nevyužité poukazy se nevrací. Poukaz prosím přenechejte někomu, kdo lépe ocení jeho hodnotu. Děkuji.