Masáže pro ženy

Ženy jsou křehké bytosti a na rozdíl od mužů jsou více citově založené. Mnohé ženy váhají, jestli jít na masáž, protože se stydí a přijde jim zvláštní odhalovat se před cizím mužem, nebo i ženou. Proto je masírování žen vždy o důvěře a vzájemné empatii. Profesionální masér by si nikdy nedovolil jakkoli přejít přes hranici respektující ženskou intimitu. Přestože se jedná o fyzické doteky, nemá masáž téměř nikdy sexuální podtext. Tedy pokud se nejedná o speciální (klientkou vyžadovanou) erotickou masáž nebo masáž pohlavních orgánů.

Obecně lze říci, že ženy preferují jemnější masáže, které jsou spíše relaxační a odpočinkové. Rády si vychutnávají také aromamasáže, masáže lávovými kameny a dále například čokoládové a medové masáže.

Málokdo z nás má možnost zažít takový relax doma, proto je lepší svěřit se do rukou profesionálů. Masáž většinou trvá přibližně hodinu, ale lze ji také dělat delší čas.

Proto seberte odvahu a jděte si zpestřit den masáží. Po masáži se budete cítit odpočatá, uvolněná a zrelaxovaná.

Kam na masáž v Brně

Pokud jste z Brna, najděte si šikovného maséra v Brně, který Vám pomůže při Vašich obtížích i při relaxaci.

Ženy dbají o svoji tělesnou schránku

Ženy také často sportují a tak potřebují uvolnit ztuhlé svaly. I zde je masáž velkým pomocníkem a urychluje relaxaci.

Mnoho žen také chodí na masáže obličeje, které pomáhají uvolnit nejen pokožku na tvářích, ale také na ramenou a šíji. Tyto masáže jsou vynikající prevencí proti tvorbě vrásek.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress