Masáže pro muže

Nejen ženy, ale i muži potřebují stále častěji masérské služby, doteky, rozmazlování a relaxaci. Masáž mužů je specifická v jejich potřebách. Tělo muže je masivnější a většinou také víc namáhané v rámci pracovní činnosti, proto je i přístup k masážím u mužů jiný. Většinou vyžadují intenzivnější masírování a lépe odolávají bolesti při odblokovávání ztuhlých a zablokovaných partií. Salony proto nabízejí speciální nabídky pro muže, které se blíží sportovní masáži.

Kromě intenzivních typů masáže ale muži vyhledávají i jemné a relaxační masáže, které mají erotický náboj. Nemusí se vždy jednat přímo o tantrické masáže, jak by se mohlo zdát, ale například o ajurvédské techniky masáže.

Co po masáži

Po masáži muži často rádi zajdou do sauny nebo si zaplavou v bazénu. Nicméně je optimální to po masáži s fyzickou aktivitou moc nepřehánět.

Jaké masáže mají muži rádi

Sportovní masáže – Tyto masáže jsou mezi muži velmi oblíbené, protože jsou intenzivní.

Masáže obličeje – Překvapivě mají muži rádi i tuto jemnou metodu. Možná je to proto, že se jí většinou věnují ženy.

Ajurvédské masáže – Masáž celého těla při které můžete být nazí a perfektně si odpočinete.

Thajské masáže – Při tomto typu masáže jsou muži velmi spokojeni. Často jsou muži masírování orientálkami, ale není to pochopitelně podmínkou.

Tantrické masáže – Účelem tantry není sexuální uspokojení, jak by se mohlo zdát. Tantra je stará nauka o vnímání, pocitech, empatii a poznání pravdy, tedy vědomí toho kým doopravdy jsme, prostřednictvím práce s energiemi a energetickými centry. Pro muže je pak tato metoda blahodárným zdrojem jemné ženské energie a pomocí doteků.

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress