Nabídka masáží pro firmy, organizace a zaměstnance

Bolesti zad patří mezi nejčastější příčiny problémů zaměstnanců firem. Tyto problémy velmi často vedou až k pracovní neschopnosti. Firma tím přichází o pracovní sílu, zaměstnanci jsou přepracovaní a neefektivní při pracovní činnosti.

Jak mohou firmy předcházet potížím zaměstnanců se zády?

Cest, jak pomoci zaměstnancům správně pracovat, je mnoho. Řešení vždy závisí na prováděné činnosti. Ve firmách, kde sedí zaměstnanci u počítačů, je třeba motivovat zaměstnance k pohybu, protahování, posilování a dát jim možnost zlepšit stav pohybového aparátu pomocí masáží.

Masážní salony v dnešní době dělají často speciální nabídky pro firmy, v rámci kterých poskytují zaměstnancům spolupracujících firem slevové poukazy na masáže a fyzioterapeutické procedury, případně na rehabilitační a relaxační pobyty v lázních.

Kdy a kam na masáž

Pokud jste větší firma, jistě Vám vyjdou maséři vstříc třeba i tak, že namasírují Vaše zaměstnance přímo v prostorách Vaší firmy v Brně. Masáže většinou probíhají po pracovní době a jsou tak příjemnou tečkou za nabitým pracovním dnem a možností, jak snadno a rychle obnovit v těle tok energie.

Ceny masáží pro firmy bývají díky většímu přísunu klientů nižší než u jednotlivých masáží.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress