Dárky a poukazy

Dávat druhým lidem dárky je nádherným výrazem Vaší starostlivosti a péče o blízké. V případě poukazů na masáž však můžete nejen udělat radost druhým, ale také jim pomoci od stresu, bolestí a dopřát jim příjemné chvíle. V dnešní době existuje v Brně nepřeberné množství masáží a masážních salonů, které Vám rádi poskytnou dárkové poukazy.

Objednávání dárkových poukazů

Většinou probíhá objednání poukazu přímo osobně v salonu, ale maséři jsou vstřícní lidé, takže často akceptují i domluvu po telefonu, mailem, nebo online přes internet.

Jak probíhá doručování poukazů

Většinou si lze vše vyzvednou přímo v masérském studiu, ale nebývá problém je také zaslat na dobírku poštou. Poukazy lze zaslat i v digitální podobě emailem, následně je vytisknout a vše je hotovo.

Dárky a jiný sortiment

Kromě poukazů na masáž lze obdarovat své blízké také nejrůznějšími produkty, které masážní salony prodávají. Mnoho masérů tak nabízí k prodeji masážní pomůcky, olejíčky, ale také například potravinové doplňky. Pestrost tohoto sortimentu je veliká a zboží je často vyráběno ve vzdálených exotických zemích, ale i v tuzemsku. Často zde najdeme například včelí produkty, které lze použít ke konzumaci, ale dále také pro nejrůznější masérské techniky a procedury, jako jsou medové masáže a zábaly.

Platby za dárky a poukazy

Malé masážní salony většinou preferují platbu v hotovosti, nebo bankovním převodem. Některé větší salony pak nabízejí možnost platit na místě kartou, nebo pomocí platební brány na internetových stránkách.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress